Agenda

voor

26-09-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

27-09-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

29-09-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

01-10-2022
  • BZC Brandenburg EG1*-De Albatros EG1: 16.00 uur
    Brandenburg Leyenseweg 129 3721BC BILTHOVEN

  • De Vuursche CG1*-De Albatros CG1: 18.30 uur
    De Trits Goeman Borgesiuslaan 2 3741CR BAARN

02-10-2022
  • Het Zinkstuk H2-De Albatros H2: 17.00 uur
    De Krommerijn Weg naar Rhijnauwen 3 3584AD UTRECHT

03-10-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

04-10-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

06-10-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

08-10-2022
  • De Albatros EG1-UZSC EG4: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-De Vuursche H3: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-ZPC AMERSFOORT H9: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

09-10-2022
  • Seniorenwaterpolo: 14.00 uur

10-10-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

11-10-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

13-10-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

15-10-2022
  • ZPC AMERSFOORT EG2-De Albatros EG1: 14.00 uur
    Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815LX AMERSFOORT

  • Watervlo H3-De Albatros H1: 17.45 uur
    Fletiomare B Middelweerdplts 1 3454HG DE MEERN

  • ZPC Woerden H3-De Albatros H2: 19.10 uur
    Het Batensteinbad Van Helvoortlaan 40 3443AP WOERDEN

17-10-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

18-10-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

20-10-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

24-10-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

25-10-2022
  • Herfstvakantie - Géén training

27-10-2022
  • Herfstvakantie - Géén training

31-10-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

01-11-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

03-11-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

05-11-2022
  • De Albatros H2-ZPC AMERSFOORT H11: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-Zwemvereniging Utrecht H5: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

07-11-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

08-11-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

10-11-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

12-11-2022
  • De Albatros H1-UZSC H7: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

14-11-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

15-11-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

17-11-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

19-11-2022
  • Aquarijn EG1-De Albatros EG1: 18.15 uur
    Sportcomplex Merwestein Merweplein 1 3432GN NIEUWEGEIN

  • Watervlo H4-De Albatros H2: 19.30 uur
    Fletiomare B Middelweerdplts 1 3454HG DE MEERN

20-11-2022
  • Zwemclub Zeist CG1-De Albatros CG1: 17.00 uur
    Dijnselburg Badmeester Schenkpad 8 3705GK ZEIST

  • ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3-De Albatros H1: 17.45 uur
    Dijnselburg Badmeester Schenkpad 8 3705GK ZEIST

21-11-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

22-11-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

24-11-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

26-11-2022
  • De Albatros CG1-BZC Brandenburg CG1*: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

28-11-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

29-11-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

01-12-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

05-12-2022
  • SwimFitness - Géén training ivm Sinterklaas

06-12-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

08-12-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

10-12-2022
  • De Albatros EG1-HZC de Robben EG2*: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros CG1-De Aalscholver CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-De Vaart H3: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

12-12-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

13-12-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

15-12-2022
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

17-12-2022
  • De Meerkoeten H1-De Albatros H2: 18.00 uur
    Het Sporthuis Geinplein 3 1391JN ABCOUDE

  • De Albatros H1-De Fuut H2: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

18-12-2022
  • de Duinkikkers CG1*-De Albatros CG1: 17.45 uur
    Sportboulevard de Engh Dalweg 181 3762AW SOEST

19-12-2022
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

20-12-2022
  • Kerstvakantie - Géén training

22-12-2022
  • Kerstvakantie - Géén training

27-12-2022
  • Kerstvakantie - Géén training

29-12-2022
  • Kerstvakantie - Géén training

03-01-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

05-01-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

09-01-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

10-01-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

12-01-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

14-01-2023
  • Aquarijn CG1-De Albatros CG1: 16.00 uur
    Sportcomplex Merwestein Merweplein 1 3432GN NIEUWEGEIN

  • IJsselmeer H2-De Albatros H2: 18.30 uur
    Sportcentrum De Meent Graaf Wichman 177 1276KD HUIZEN

  • Aquarijn H4-De Albatros H1: 19.00 uur
    Sportcomplex Merwestein Merweplein 1 3432GN NIEUWEGEIN

15-01-2023
  • Seniorenwaterpolo: 14.00 uur

16-01-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

17-01-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

19-01-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

21-01-2023
  • De Albatros CG1-de Duinkikkers CG1*: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-De Meerkoeten H1: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

23-01-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

24-01-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

26-01-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

28-01-2023
  • De Albatros EG1-ZPC AMERSFOORT EG2: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros CG1-Mokum (SG) CG2: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-ZPC Woerden H3: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-Watervlo H3: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

30-01-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

31-01-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

02-02-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

04-02-2023
  • UZSC EG4-De Albatros EG1: 16.10 uur
    De Krommerijn Weg naar Rhijnauwen 3 3584AD UTRECHT

  • ZPC AMERSFOORT H9-De Albatros H1: 16.55 uur
    Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815LX AMERSFOORT

  • De Vuursche H3-De Albatros H2: 19.15 uur
    De Trits Goeman Borgesiuslaan 2 3741CR BAARN

05-02-2023
  • Seniorenwaterpolo: 14.00 uur

06-02-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

07-02-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

09-02-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

11-02-2023
  • De Vaart CG1-De Albatros CG1: 17.00 uur
    De Duker Bikkersweg 96 3752WV BUNSCHOTEN-SPAKENBURG

  • VZC H4-De Albatros H1: 18.35 uur
    De Vallei Sportlaan 3 3905AD VEENENDAAL

  • VZC H5-De Albatros H2: 19.20 uur
    De Vallei Sportlaan 3 3905AD VEENENDAAL

12-02-2023
  • UZSC EG2-De Albatros EG1: 15.00 uur
    De Krommerijn Weg naar Rhijnauwen 3 3584AD UTRECHT

13-02-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

14-02-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

16-02-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

18-02-2023
  • Mokum (SG) CG2-De Albatros CG1: 18.00 uur
    Sloterparkbad President Allendelaan 3 1064GW AMSTERDAM

  • De Fuut H2-De Albatros H1: 19.15 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

20-02-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

21-02-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

23-02-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

27-02-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

28-02-2023
  • Voorjaarsvakantie - Géén training

02-03-2023
  • Voorjaarsvakantie - Géén training

04-03-2023
  • De Albatros EG1-BZC Brandenburg EG1*: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros CG1-De Vuursche CG1*: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-Het Zinkstuk H2: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

06-03-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

07-03-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

09-03-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

11-03-2023
  • ZPC AMERSFOORT H11-De Albatros H2: 17.05 uur
    Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815LX AMERSFOORT

  • Zwemvereniging Utrecht H5-De Albatros H1: 18.15 uur
    De Kwakel Paranadreef 10 3563AX UTRECHT

12-03-2023
  • Seniorenwaterpolo: 14.00 uur

13-03-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

14-03-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

16-03-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

18-03-2023
  • UZSC H7-De Albatros H1: 15.30 uur
    De Krommerijn Weg naar Rhijnauwen 3 3584AD UTRECHT

20-03-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

21-03-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

23-03-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

26-03-2023
  • Seniorenwaterpolo: 14.00 uur

27-03-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

28-03-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

30-03-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

01-04-2023
  • De Albatros EG1-Aquarijn EG1: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros CG1-Zwemclub Zeist CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-Watervlo H4: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

03-04-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

04-04-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

06-04-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

10-04-2023
  • SwimFitness - Géén training ivm Pasen

11-04-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

13-04-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

15-04-2023
  • BZC Brandenburg CG1*-De Albatros CG1: 17.00 uur
    Brandenburg Leyenseweg 129 3721BC BILTHOVEN

17-04-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

18-04-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

20-04-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

22-04-2023
  • De Albatros EG1-UZSC EG2: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros CG1-De Vaart CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-VZC H5: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-VZC H4: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

24-04-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

25-04-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

27-04-2023
  • Koningsdag - Géén training

01-05-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

02-05-2023
  • Meivakantie - Géén training

04-05-2023
  • Meivakantie - Géén training

08-05-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

09-05-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

15-05-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

16-05-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

22-05-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

23-05-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

29-05-2023
  • SwimFitness - Géén training ivm Pinksteren

30-05-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

05-06-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

06-06-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

12-06-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

13-06-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

19-06-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

20-06-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

26-06-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

  • Training SwimFitness - Groep 2: 20.15 uur

27-06-2023
  • Training C-Zwemmen en Minipolo: 18.30 uur

  • Training O11: 19.00 uur

  • Training O15: 19.00 uur

  • Training Heren: 20.00 uur

03-07-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

10-07-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

17-07-2023
  • Training SwimFitness - Groep 1: 19.30 uur

na