Sportlink – D

03-10-2020
  • De Albatros Da1/De Fuut-Het Zinkstuk Da1: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

10-10-2020
  • De Vuursche Da1-De Albatros Da1/De Fuut: 17.00 uur
    De Trits Goeman Borgesiuslaan 2 3741CR BAARN

24-10-2020
  • De Albatros Da1/De Fuut-De Aalscholver Da1: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

31-10-2020
  • Zwemvereniging Utrecht Da4-De Albatros Da1/De Fuut: 18.45 uur
    De Kwakel Paranadreef 10 3563AX UTRECHT

07-11-2020
  • De Albatros Da1/De Fuut-Zwemclub Zeist Da1: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

15-11-2020
  • De Duinkikkers Da2-De Albatros Da1/De Fuut: 17.00 uur
    Sportboulevard de Engh Dalweg 181 3762AW SOEST

21-11-2020
  • De Albatros Da1/De Fuut-Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4: 19.00 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

28-11-2020
  • De Albatros Da1/De Fuut-Watervlo Da4: 18.40 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

12-12-2020
  • De Albatros Da1/De Fuut-Aquarijn Da3: 18.45 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

09-01-2021
  • De Otters Het Gooi Da2-De Albatros Da1/De Fuut: 18.55 uur
    Sportcentrum De Zandzee Struikheiweg 14 1406TK BUSSUM

17-01-2021
  • Het Zinkstuk Da1-De Albatros Da1/De Fuut: 19.00 uur
    De Krommerijn Weg naar Rhijnauwen 3 3584AD UTRECHT

23-01-2021
  • De Albatros Da1/De Fuut-De Vuursche Da1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

30-01-2021
  • De Aalscholver Da1-De Albatros Da1/De Fuut: 17.15 uur
    Almere Poort Pierre de Coubertinplein 6 1362LB ALMERE

06-02-2021
  • De Albatros Da1/De Fuut-Zwemvereniging Utrecht Da4: 20.45 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

13-02-2021
  • Zwemclub Zeist Da1-De Albatros Da1/De Fuut: 17.30 uur
    Dijnselburg Badmeester Schenkpad 8 3705GK ZEIST

06-03-2021
  • De Albatros Da1/De Fuut-De Duinkikkers Da2: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

13-03-2021
  • Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4-De Albatros Da1/De Fuut: 14.50 uur
    Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815LX AMERSFOORT

20-03-2021
  • Watervlo Da4-De Albatros Da1/De Fuut: 14.30 uur
    Fletiomare B Middelweerdplts 1 3454HG DE MEERN

27-03-2021
  • De Albatros Da1/De Fuut-De Vaart Da1: 18.00 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

10-04-2021
  • De Vaart Da1-De Albatros Da1/De Fuut: 17.15 uur
    De Duker Bikkersweg 96 3752WV BUNSCHOTEN-SPAKENBURG

17-04-2021
  • Aquarijn Da3-De Albatros Da1/De Fuut: 20.30 uur
    Sportcomplex Merwestein Merweplein 1 3432GN NIEUWEGEIN

24-04-2021
  • De Albatros Da1/De Fuut-De Otters Het Gooi Da2: 17.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U