Website

18-10-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

23-10-2021
  • Mini Waterpolo Toernooi: 16.00 uur Helsdingen Sport en Cultuur, Westelijke Parallelweg 1, 4133 NH Vianen, Nederland

  • Watervlo Da3-De Albatros/De Fuut Da1: 17.00 uur
    Fletiomare B Middelweerdplts 1 3454HG DE MEERN

25-10-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

26-10-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

28-10-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

29-10-2021
  • Vereniginguur vrijzwemmen: 20.00 uur

30-10-2021
  • Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8-De Albatros H1: 16.00 uur
    Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815LX AMERSFOORT

  • Aquarijn CG1-De Albatros CG1: 17.45 uur
    Sportcomplex Merwestein Merweplein 1 3432GN NIEUWEGEIN

  • Zwemclub Zeist Da1-De Albatros/De Fuut Da1: 19.00 uur
    Dijnselburg Badmeester Schenkpad 8 3705GK ZEIST

  • ZPC Woerden H3-De Albatros H2: 19.10 uur
    Het Batensteinbad Van Helvoortlaan 40 3443AP WOERDEN

01-11-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

02-11-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

04-11-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

06-11-2021
  • De Albatros CG1-De Fuut CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros/De Fuut Da1-Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-De Fuut H3: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-De Fuut H2: 20.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

07-11-2021
  • Velser Zwemvereniging - Minipolo: 15.30 uur

08-11-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

09-11-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

11-11-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

13-11-2021
  • Aquarijn H4-De Albatros H2: 17.45 uur
    Sportcomplex Merwestein Merweplein 1 3432GN NIEUWEGEIN

  • De Vuursche Da1-De Albatros/De Fuut Da1: 19.00 uur
    De Trits Goeman Borgesiuslaan 2 3741CR BAARN

14-11-2021
  • De Amstel CG1-De Albatros CG1: 15.30 uur
    Het Veenweidebad Ontspanningsweg 1 3641SV MIJDRECHT

  • Het Zinkstuk H1-De Albatros H1: 20.45 uur
    De Krommerijn Weg naar Rhijnauwen 3 3584AD UTRECHT

15-11-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

16-11-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

18-11-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

20-11-2021
  • De Albatros CG1-De Vaart CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros/De Fuut Da1-Aquarijn Da3: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-VZC H5: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-VZC H4: 20.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

22-11-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

23-11-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

25-11-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

26-11-2021
  • Vereniginguur vrijzwemmen: 20.00 uur

27-11-2021
  • BZC Brandenburg CG1-De Albatros CG1: 16.45 uur
    Brandenburg Leyenseweg 129 3721BC BILTHOVEN

  • Zwemclub Zeist H1-De Albatros H1: 19.45 uur
    Dijnselburg Badmeester Schenkpad 8 3705GK ZEIST

28-11-2021
  • UZSC - Minipolo Toernooi: 14.30 uur

29-11-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

30-11-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

02-12-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

04-12-2021
  • ZPC Amersfoort - Minipolo Toernooi: 14.30 uur

06-12-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

07-12-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

09-12-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

11-12-2021
  • De Albatros CG1-Zwemvereniging Utrecht CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • Zwemvereniging Utrecht Da4-De Albatros/De Fuut Da1: 18.15 uur
    De Kwakel Paranadreef 10 3563AX UTRECHT

  • De Albatros H2-De Vuursche H3: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

13-12-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

14-12-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

16-12-2021
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

18-12-2021
  • De Albatros H2-De Duinkikkers H3: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-Watervlo H3: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

20-12-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

27-12-2021
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

31-12-2021
  • Vereniginguur vrijzwemmen: 20.00 uur

03-01-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • Borstcrawlcursus: 20.15 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

04-01-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

06-01-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

10-01-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

11-01-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

13-01-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

15-01-2022
  • ZPC Woerden CG1-De Albatros CG1: 17.45 uur
    Het Batensteinbad Van Helvoortlaan 40 3443AP WOERDEN

  • Aquarijn H3-De Albatros H1: 18.15 uur
    Sportcomplex Merwestein Merweplein 1 3432GN NIEUWEGEIN

  • De Albatros/De Fuut Da1-De Vaart Da1: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

16-01-2022
  • Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11-De Albatros H2: 16.45 uur
    Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815LX AMERSFOORT

17-01-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

18-01-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

20-01-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

22-01-2022
  • De Albatros H2-Watervlo H4: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-UZSC H7: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros/De Fuut Da1-ZPC Woerden Da2: 19.15 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

24-01-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

25-01-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

27-01-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

28-01-2022
  • Vereniginguur vrijzwemmen: 20.00 uur

29-01-2022
  • Watervlo H3-De Albatros H1: 18.00 uur
    Fletiomare B Middelweerdplts 1 3454HG DE MEERN

30-01-2022
  • De Duinkikkers H3-De Albatros H2: 17.00 uur
    Sportboulevard de Engh Dalweg 181 3762AW SOEST

  • Het Zinkstuk Da1-De Albatros/De Fuut Da1: 18.45 uur
    De Krommerijn Weg naar Rhijnauwen 3 3584AD UTRECHT

31-01-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

01-02-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

03-02-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

05-02-2022
  • De Albatros CG1-De Aalscholver CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-IJsselmeer H2: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-BZC Brandenburg H3: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

07-02-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

08-02-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

10-02-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

12-02-2022
  • Zwemvereniging Utrecht H6-De Albatros H2: 17.30 uur
    De Kwakel Paranadreef 10 3563AX UTRECHT

  • De Vuursche CG1-De Albatros CG1: 17.30 uur
    De Trits Goeman Borgesiuslaan 2 3741CR BAARN

  • Zwemvereniging Utrecht H3-De Albatros H1: 20.30 uur
    De Kwakel Paranadreef 10 3563AX UTRECHT

13-02-2022
  • Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4-De Albatros/De Fuut Da1: 14.30 uur
    Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815LX AMERSFOORT

14-02-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

15-02-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

17-02-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

21-02-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

22-02-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

24-02-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

25-02-2022
  • Vereniginguur vrijzwemmen: 20.00 uur

28-02-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

07-03-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

08-03-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

10-03-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

12-03-2022
  • De Albatros CG1-Aquarijn CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros/De Fuut Da1-De Vuursche Da1: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-ZPC Woerden H3: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8: 20.00 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

14-03-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

15-03-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

17-03-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

19-03-2022
  • Watervlo H4-De Albatros H2: 15.30 uur
    Fletiomare B Middelweerdplts 1 3454HG DE MEERN

  • UZSC H7-De Albatros H1: 17.35 uur
    De Krommerijn Weg naar Rhijnauwen 3 3584AD UTRECHT

21-03-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

22-03-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

24-03-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

25-03-2022
  • Vereniginguur vrijzwemmen: 20.00 uur

26-03-2022
  • De Fuut CG1-De Albatros CG1: 17.45 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

  • De Fuut H3-De Albatros H2: 18.30 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

  • De Fuut H2-De Albatros H1: 19.15 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

  • Aquarijn Da3-De Albatros/De Fuut Da1: 19.15 uur
    Sportcomplex Merwestein Merweplein 1 3432GN NIEUWEGEIN

28-03-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

29-03-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

31-03-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

02-04-2022
  • De Albatros CG1-De Amstel CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-Aquarijn H4: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-Het Zinkstuk H1: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

04-04-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

05-04-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

07-04-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

09-04-2022
  • VZC H5-De Albatros H2: 15.00 uur
    De Vallei Sportlaan 3 3905AD VEENENDAAL

  • VZC H4-De Albatros H1: 15.45 uur
    De Vallei Sportlaan 3 3905AD VEENENDAAL

  • De Vaart CG1-De Albatros CG1: 17.00 uur
    De Duker Bikkersweg 96 3752WV BUNSCHOTEN-SPAKENBURG

  • De Albatros/De Fuut Da1-Zwemvereniging Utrecht Da4: 17.45 uur
    MFA Safari Bisonspoor 237 3605JM MAARSSEN

11-04-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

12-04-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

14-04-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

18-04-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

19-04-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

21-04-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

23-04-2022
  • De Vaart Da1-De Albatros/De Fuut Da1: 17.45 uur
    De Duker Bikkersweg 96 3752WV BUNSCHOTEN-SPAKENBURG

  • De Albatros CG1-BZC Brandenburg CG1: 17.45 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H2-Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11: 18.30 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

  • De Albatros H1-Zwemclub Zeist H1: 19.15 uur
    Sportcentrum Helsdingen Westelijke Parallelweg 1 4133NH VIANEN U

25-04-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

26-04-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

28-04-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

29-04-2022
  • Vereniginguur vrijzwemmen: 20.00 uur

02-05-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

09-05-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

10-05-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

12-05-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

16-05-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

17-05-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

19-05-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

23-05-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

24-05-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

30-05-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

31-05-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

06-06-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

07-06-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

13-06-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

14-06-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

20-06-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

21-06-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

27-06-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

28-06-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

04-07-2022
  • SwimFitness - Groep A: 19.30 uur

  • SwimFitness - Groep B: 20.15 uur

05-07-2022
  • Minipolo - Training: 18.30 uur

  • Jeugdpolo - Training: 19.00 uur

  • H1 - Training: 19.30 uur

  • H2/D - Training: 20.00 uur

09-07-2022
  • Lekbrug Beachwaterpolo Toernooi - 2 Middelwaard, 4133 Vianen, Nederland